قوانين و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه سایت دکتر توفیقی

 1. شرایط و ضوابط عمومی استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی سایت به معنی توافق کامل شما با ضوابط و مقررات ذیل می باشد:

 1. سفارش محصولات فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. استفاده و انتشار محتویات این سایت آزاد است اما بهتر است با ذكر منبع باشد. هر گونه بهره بردای غیرمجاز از محتویات این سایت پیگرد قانونی دارد.
 3. هنگام سفارش كالا كاربران ملزم به درج کامل اطلاعات صحیح خود در پایگاه سایت می باشند. وجود هر گونه نقص یا ایراد در ارائه اطلاعات مورد نظر در ارسال درست و به موقع محصول اختلال ایجاد خواهد کرد.
 4. فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی در موارد احتمالی کارکرد نامطلوب سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از اختیار مدیریت این سایت باشند (مانند مسائل مخابراتى و ارتباطی و یا تجهیزات سخت افزاری و غیره) مسئولیتی نخواهد داشت.
 5. ارتباط فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی با کاربران فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در این سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 6. فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی متعهد به حفظ اطلاعات منحصر به فرد کاربران و نیز حفاظت از حریم شخصی آنان می باشد.

  2. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

در هنگام استفاده از فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی، سایت دکتر توفیقی (www.toufighi.com) به عنوان فروشنده، و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار شناخته می شوند.

 1. فروش و ارسال محصولات بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی ثبت نموده است.
 2. در حالت پرداخت در محل، خریدار موظف به پرداخت مبلغ مقرر در زمان سفارش در زمان تحویل محصول می باشد. در صورت عدم پرداخت وجه مقرر در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق فسخ سفارش و عدم تحویل محصول به مشتری را برای خود محفوظ می دارد.

  3. شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک (يا پست) و در سایر مناطق و شهرستانها از طریق پست انجام می گیرد.

الف) در مراکز استان ها و شهرستان ها (بجز تهران)

 1. فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.
 2. مکان تحویل محصول نشانی است که کاربر در حین ثبت سفارش در فروشگاه سایت ثبت نموده است. این نشانی بر روی مرسوله درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل مرسوله به پست به هیچ وجه قابل پذیرش نمی باشد.
 3. هزینه پست در پرداخت های اینترنتی به مبلغ محصول اضافه می شود. در حالت پرداخت در محل، خریدار موظف به پرداخت هزینه پستی به علاوه مبلغ مقرر محصول در زمان تحویل محصول می باشد.

ب) در محدوده تهران بزرگ

 1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 2. مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 3. مکان تحویل محصول نشانی است که کاربر در حین ثبت سفارش در فروشگاه سایت ثبت نموده است. این نشانی بر روی مرسوله درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل مرسوله به پیک به هیچ وجه قابل پذیرش نمی باشد.
 4. هزینه پیک در پرداخت های اینترنتی به مبلغ محصول اضافه می شود. در حالت پرداخت در محل، خریدار موظف به پرداخت هزینه پیک به علاوه مبلغ مقرر محصول در زمان تحویل محصول می باشد. هزینه پیک بر مبنای تعرفه و ضوابط مربوطه و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

تذكر: در صورت ارسال محموله در محدوده تهران بزرگ توسط پست، ضوابط ذكر شده در حالت (الف) مدنظر قرار مي گيرد.

 4. گارانتی بازگشت وجه

در صورت اعلام نارضایتی خریدار در خصوص محصولات دریافتی از فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی کل مبلغ پرداختی توسط خریدار به وی عودت می گردد. از آن جایی که به نظر  شما کاربران و مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی احترام می گذاریم مبنای عدم رضایت را نظر خود شما می دانیم. فقط انتظار داریم در صورت امکان و تمایل، علت این نارضاتی را در هنگام درخواست خود به ما اطلاع دهید تا در رفع نقایص مان ما را یاری داده باشید. در خصوص محصولات فیزیکی پس از اطلاع و عودت محصول و وصول آن در دفتر فروشگاه اینترنتی سایت دکتر توفیقی، حداکثر ظرف مدت سه روز کاری نسبت به عودت کامل وجه محصول اقدام خواهد شد. در خصوص محصولات اینترنتی حداکثر یک روز کاری پس از درخواست شما نسبت به عودت وجه محصول اقدام خواهد شد.

5. شكايات

در صورت وجود هر گونه شكايت از عملكرد ما مي توانيد از طريق قسمت تماس با ما با مديريت سايت مكاتبه نماييد و ما  را در جريان شكايت خود قرار دهيد. موضوع شكايت واصله در اسرع وقت رسيدگي و نتيجه به اطلاع شما خواهد رسيد.